SON DAKİKA

Renk Mudanya’nın Fiyatları Açıklandı! Yeni Yaşam Alanı Dolmaya Başlıyor!

Bursa’nın turistik ve tarihi değerler taşıyan Mudanya ilçesinde her geçen yıl yeni emlak konut projeleri gerçekleştirilmeye devam ediliyor.

Bu haber 07 Şubat 2019 - 22:37 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

Bursa’nın turistik ve tarihi değerler taşıyan Mudanya ilçesinde her geçen yıl yeni emlak konut projeleri gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Bu emlak konut projeleri kapsamında ise bölgenin satılık ev alternatiflerinde artış yaşanıyor. Mudanya’da inşa edilen yeni proje geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Renk Mudanya adı verilen proje hem son derece nezih hem de modern bir mimari anlayışı yansıtıyor. Gerek rengi gerek dış mimarisinin estetiği gerek ise iç mimarisinin sağladığı konfor ile pek çok kişi tarafından ilgiyle beklenen bu proje bitirilirken, projede bulunan dairelerin özellikleri ve taban fiyatları da açıklandı. Yetkililerin taban fiyatların açıklanmasından sonra, farklı dairelerin değişken fiyatlarının öğrenilmesi için başvuru kabul ettiklerini açıkladı.

Mudanya’nın hem tarihi hem de turistik dokusunu zedelemeyecek şekilde yeni bir mimari fikri gerçekleştirmek üzere gerçekleştirilen Renk Mudanya, kendi içerisinde yepyeni bir yaşam alanı oluşturma amacını taşıyor. Mudanya içerisinde yatay mimarinin yaygınlaşması adına daha kısa konutların yapılması gerektiğine inanan proje sahipleri, son derece estetik ve ortalama 5 katlı konutlar inşa ettiler. Proje ile ilgili ayrıntılar ise oldukça dikkat çekici.

Renk Mudanya, ağırlıkla sarı ve gri renklerinin birleşiminden oluşan binalardan oluşuyor.

Proje içerisinde toplam 32 konut bulunuyor.

Başta küçük bir proje olarak başlayan Renk Mudanya, ilk satışlar başladıktan sonra satışlar beklendiği gibi giderse büyütülebilir gibi görünüyor. Bu 32 konutluk projede hem 2 + 1, hem 3 + 1, hem de 4 + 1 odalı konutlar mevcut. Aile yaşamına oldukça elverişli olan sitede ise havuzdan sosyal tesislere kadar her şey var.

Renk Mudanya’nın Fiyatları Açıklandı

Yapılan açıklamalara göre Renk Mudanya’da 2 + 1 odalı dairelerin fiyatları 315 bin Türk Lirasından başlayacak. 3 + 1 odalı dairelerin fiyatlarının ise 460 bin Türk Lirasından başlayacağı söyleniyor. 4 + 1 odalı dairelerin ise taban fiyatının 700 bin Türk Lirası olduğu öğrenildi. Flatfy’in Ocak 2019 verilerini yayınladığı grafiğe bakıldığında, oda çeşidine göre ev satış fiyat ortalamaları, aslında Bursa genelinde bu rakamlardan oldukça düşük. Ne var ki, Mudanya’nın Bursa’dan ayrılan farklı bir tarihi dokusu ve turistik çekiciliği olduğundan dolayı ve projenin yeni bir proje olmasından dolayı bu fiyatlar kabul edilebilir gibi görünüyor. Dahası, Renk Mudanya projesinin lokasyonu da pek çok kişinin tercih edeceği cinsten.

Mudanyada satılık daire arayışında olan kişiler için yepyeni fırsatlar sunan bu projenin devamının Bursa’nın farklı ilçelerinde de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Nüfus oranı ve gelişmişlik düzeyi açısından Bursa, pek çok ilçesinde yeni emlak konut projelerine yer verebilecek bir potansiyele sahip.

Yapılan açıklamalara göre Bursa’nın Mudanya ilçesinde gerçekleştirilen Renk Mudanya projesinde, peşinat olarak daire fiyatının yüzde 40’ının teslim edilmesi takdirde ev tutulabilecek.

Bunun dışında ise herhangi bir kampanya gerçekleştirilmeyecek.

Şimdiden pek çok yerde dairelerin satış ilanları verilmeye başlandı ise. Bölgedeki bu daireler aynı zamanda yatırımcılar için de oldukça önemli bir anlam ifade ediyor. Çünkü bölgedeki daire fiyatlarının her geçen yıl hızlı bir şekilde arttığı tespit ediliyor. Bu durum ise sadece bir yıl içerisinde bile yaklaşık 100 bin Türk Lirası kar edilebilecek dairelerin bölgede bulunduğu fikrini veriyor.

Pek çok yatırımcı Flatfy üzerinden Mudanya satılık daire ilanlarını incelemeye başladı bile. Eğer siz de bu daireleri incelemek isterseniz en kısa süre içerisinde lokasyon ve gayrimenkul çeşidi filtreleme seçeneklerine sahip olan Flatfy’i ilan aramalarınız için kullanmayı unutmayın!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    http://www.kayserizci.com

    bodrum escort