SON DAKİKA

Outdoor Ayakkabı ile Her Yerde Doğru Adım Atın

Bu haber 13 Aralık 2018 - 19:16 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

Outdoor Ayakkabı ile Her Yerde Doğru Adım Atın

Outdoor ayakkabı yaşanılan iklim, giymeyi planlanan zaman ve kullanılacak zeminle orantılı değişkenlik gösteren bir ayakkabı türüdür. Yağışlı bir havada ya da bir doğa yürüyüşünde de kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken detay rahatlık payıdır. Öncelikle yapılacak etkinliğe göre outdoor ayakkabı alınmalıdır, zira her tür etkinlik için farklı türleri vardır. Ayak tabanının durumu da bu tür ayakkabıları söz konusu olduğunda önem taşıyan bir noktadır. Çünkü outdoor ayakkabılarda ağırlık önemlidir ve yapılacak etkinlikle doğrudan etki payı vardır.

Outdoor Ayakkabı Kaç Numara Alınmalıdır?

Kuşkusuz ayakkabı alınırken ayak numarasına uygun alınması önemli bir koşuldur. Ancak konu outdoor ayakkabı olunca bu durum değişkenlik gösterir. Koşarken ve yürürken ayakların şişmesi durumu yaşandığından 2 numara büyük alınması önerilendir. Soğuk hava ayakkabısı da olduğundan kalın çoraplar da hesaba katılmalıdır.

Outdoor ayakkabıların ömrüne gelince en az 6 aylık bir dönem telaffuz edilebilir. Su geçirmezlik özelliği ise en önemli detaydır. Su geçirmeme özelliği ve yağışa dayanıklılık payı elbette ki aranılan noktalardır. Outdoor ile dağ- orman- deniz- havacılık- çöl aktiviteleri gerçekleştirilebilir.

https://www.lescon.com.tr/erkek-outdoor-ve-trekking-ayakkabi/  adresinden her türlü etkinliğe cevap verebilecek özellikte modellere ulaşabilir, aradığınız her modeli rahatlıkla bulup doyasıya hizmet alabilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.