SON DAKİKA

Google Photos Artık Daha Da Hızlı

En önemli anlarını fotoğraflayarak ömür boyu saklamak isteyen insanların en korktuğu şey ise fotoğrafların kaybolmasıdır. Buna çözüm Google Photos

Bu haber 06 Aralık 2017 - 20:57 'de eklendi ve 528 views kez görüntülendi.

Google Photos Artık Daha Da Hızlı

Fotoğraf çekmenin daha çok sevildiği şu günlerde fotoğraf çekmek artık herkesin yapabildiği ve kolayca yapabildiği bir iş haline geldi.

En önemli anlarını fotoğraflayarak ömür boyu saklamak isteyen insanların en korktuğu şey ise fotoğrafların kaybolmasıdır.

Çekilen fotoğrafların yedeklenmesi ve herhangi bir durumda kaybolmamasını isteyen insanların çeşitli uygulama arayışlarına girdikleri görülüyor.

Son günlerde ise teknoloji devi Google şirketi, Google Photos uygulaması ile kullanıcılarının karşısına çıktı.

O günden bu güne beğenilerek kullanılmakta olan Google Photos kullanıcılarının en önemli anlarını ücretsiz olarak saklayarak oluşabilecek tehlikeleri en aza indiriyor.

İlk çıktığı zamanlar kullanıcıların kendileri indirdiği Google Photos, son yıllarda Android işletim sistemli tüm telefonlarda standart olarak yüklü gelmeye başladı.

Bu sayede ünü dört bir yana yayılan Google Photos uygulaması kullanıcı adından sık sık söz ettirerek kullanıcı kitlesini de bir hayli arttırdı.

İnsanların her anlarını paylaştıkları günümüzde Google Photos sunduğu özellikler ile de galeri uygulamalarını gölgesinde bırakıyor.

En iyi özelliği en yüksek çözünürlükteki fotoğraflara bile tamamen ücretsiz bulut depolama alanı sunmak.

Google Photos bu yüzden kısa süre içerisinde Android kullanıcılarının en beğendiği uygulamalardan biri olmayı başardı.

Google Photos Artık Daha Da Hızlı

Her geçen gün yeni güncellemeler ile kullanıcılarının isteklerine yanıt vermeye çalışan Google şirketi, geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni güncelleme ile de bir çok özelliği daha Google Photos uygulamasına kazandırdı.

Google’ın 2017 yılındaki etkinliğinde duyurulan yeni fotoğraf albümü ve Google Lens özelliklerini bu güncelleme ile birlikte uygulamaya kazandırmayı başarmış.

Kolay paylaşım özellikleri sayesinde de fotoğrafların her platformda rahatça paylaşılabilmesini sağlayan Google.

Bu özelliği yeni güncelleme ile Google Photos uygulamasının web sürümünden sonra mobil cihazlara da getirdi.

Google Photos çekilen fotoğrafların arasından en iyilerini seçerek fotoğrafı paylaşmanıza öneride bulunurken ayrıca paylaşım sekmesinde de paylaştığınız veya paylaşacağınız fotoğrafları görmenizi mümkün hale getiriyor.

Yeni paylaşımlı kütüphaneler özelliği sayesinde ise Google Photos otomatik olarak tüm çekilen fotoğrafların belirlediğiniz kişilerle paylaşılabilmesine de olanak sağlıyor.

Uygulamaya erişebilmek için https://photos.google.com/ adresini kullanabilirsiniz.

Çekilen fotoğraflar arasından belirlediğiniz bir kişinin fotoğraflarını bulabilecek kadar gelişen teknolojisi ve hızlı yapısı ile beğeni kazanan Google Photos günümüzün en iyi fotoğraf uygulaması olarak gösteriliyor.

Kaynak : https://www.habergalerisi.com/2017/12/06/google-photos-artik-daha-hizli/ 

Selçuk Softa
Selçuk Softainfo@selcuksofta.com
Hepimiz hayat öğrencileriyiz. Öğrendiğimiz o dersleri ihtiyacı olanlara öğretmek de hayata, ailemize, arkadaşlarımıza, ülkemize, insanlara borcumuz. Bu sebeple hepimiz aynı zamanda bir öğretmeniz. -- İnsan "DeNiZiN" olmadığı yerde... "UmuT" adına MARTI olmalı... Olmalı ki kararmasın yarınlar...& www.bihabermedya.com & www.selcuksofta.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.