SON DAKİKA

Estetikte En Sık Karşılaşılan Hatalar

Bu haber 29 Ekim 2017 - 1:53 'de eklendi ve 621 views kez görüntülendi.

Estetikte En Sık Karşılaşılan Hatalar Günümüzde pek çok kadın güzelleşmek uğruna bıçak altına yatıyor ve çoğu ise hayal kırıklığı ile karşılaşıyor.

Hatalı yapılan estetik operasyonlar pek çok kadının psikolojisini bozduğu gibi sağlık açısından da kalıcı hasarlara neden olabiliyor.

Estetik operasyonlar sırasında yapılan bazı hataların ikinci bir operasyon gerektirmesi hasta için kötü sonuçlara neden olabiliyor.

Peki estetikte en sık karşılaşılan hatalar nelerdir ?

Estetik operasyonlarda en fazla karşılaşılan hatalar şunlardır;

  • En fazla sorun yaşanan estetik operasyonların başında göğüs estetiği geliyor. Göğüslerin doğal görüntüden uzak olması, eşitsizlik ya da asimetrik görüntü gibi hatalar hastanın yeni görünüme alışamamasına neden oluyor.
  • Burun estetiğinde de sık karşılaşılan hatalar olabiliyor. Burnun yüzde doğal bir görünüm oluşturmaması, kalkık ya da ameliyatlı olduğu net olarak belirli olması hastayı rahatsız edici nedenlerdir.
  • Sağlık açısından ciddi hataların oluşabildiği liposuction ameliyat esnasında ya da operasyon sonrasında akciğerlerde tromboemboliye neden olarak kişiyi ölüme dahi götürebilmektedir. Ayrıca karın bölgesinde yapılan yanlış uygulamalar nedeniyle de hastayı rahatsız edici sarkmalar oluşabilir.
  • Estetikte sık hata yapılan operasyonlardan birisi de dudak dolgunlaştırmadır. Dudağın doğal görünümden uzak şiş ve yapay görünüm kişiyi rahatsız edebilir, ayrıca bu işlem sırasında kullanılan dolgu maddeleri sağlıksal açıdan çeşitli komplikasyonlara neden olabilir.

Estetikte sık karşılaşılan hatalar nelerdir sorusuna birkaç sorun ile cevap verdik.

Mümkün olmadığı sürece ve sizi çok rahatsız edici bir problem oluşmadığı sürece doğal görünümünüzün estetik operasyonlardan daha güzel olacağını bilmelisiniz.

Sinem Uludağ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

http://www.kayserizci.com

bodrum escort