SON DAKİKA

Bayram Unutmamaktır

Bu haber 25 Haziran 2017 - 20:24 'de eklendi ve 319 views kez görüntülendi.

Bayram Unutmamaktır

http://www.medyasiyaset.com/ ve http://www.ataturkbirfikirdir.com/ sitelerinde imtiyaz sahibi & genel yayın yönetmeni dostum Murat Selam son yazısı.

Bayram Unutmamaktır

PKK’ya verilen ilk şehit Süleyman Aydın ve tüm şehitleri unutmamaktır!

Şehitlerin analarının bağrını yakarak kara toprağa girdikleri gün değil,unutuldukları gün öldüklerini unutmamaktır!

Kumpaslarla ülkenin darbe yapacaklar diye asıl darbeciler tarafından Atatürkçü subaylarının,bilim adamlarının gazetecilerinin ve daha nicelerinin tutuklanmalarını unutmamaktır!

Türkan Saylan’ı unutmamaktır!

Kuddisi Okkır’ı unutmamaktır!

Necip Hablemitoğlu’nu,Uğur Mumcu’yu unutmamaktır!

Kişisel olarak kırk gün yas tutmamıza bir mani olmadığı halde şunun şurasında 15-20 gün öncesine kadar  13 askerin şehit olduğu helikopter kazası sonrası sadece bayrakların yarıya indirilmesinden başka bir şey ifade etmeyen “ulusal yas” ilan edilsin diye bağrıştığımızı unutmamaktır!

Atatürk’ün kurduğu laik Cumhuriyetin teminatı CHP’nin genel başkanının Ergenekon ve Balyoz gibi davalarda koltuğunda oturup  FETÖ suçlaması ile 25 yıl ceza alan milletvekiline adalet aramak için yollara çıktığını unutmamaktır!

Anayasayı yok sayan bir Cumhurbaşkanının olduğu ülkede CHP genel başkanı Kemal Kılaçdaroğlu’nun milletvekili dokunulmazlığı yasa teklifi için “anayasaya aykırı ama ‘evet’ diyeceğiz” dediğini unutmamaktır!

Girdiği her seçimden mağlubiyetle çıkan,başarısızlıklarını başarı olarak görüp AKP’nin ekmeğine yağ süren muhalefet liderlerini unutmamaktır!

Bizlerin ezelden beri terörist dediği Fetullah Gülen’e “Hocam bu hasret bitsin” diyenleri unutmamaktır!

Samsunda açlıktan ölen iki buçuk aylık Kübra bebeği unutmamaktır!

Gençliği ölüme sürükleyen uyuşturucu satıcılarının  bir kahraman edasıyla cezaevinden tahliye olmasını unutmamaktır!

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu yüce Türk Atatürk’ün unutturulmaya çalışılmasını, alenen hakaret edilmesini unutmamaktır!

Devletin Milleti ile el ele olduğu, Terörün ,anarşinin, yolsuzluğun son bulduğu sosyal adaletin toplumsal barışın sağlandığı zaman bayramların kutlanması gerektiğini unutmamaktır!

 Unutmayanlara benden selam, unutanlara …………..!

 

Kaynak : http://www.medyasiyaset.com/bayram-unutmamaktir/

Murat Selamm.selam@bihabermedya.com
Ülkesi ile ilgili sorunlara kafa yoran ve bununla ilgili çözüm yolları arayan bayrağına ve Türklüğüne aşık 45 yaşında bir iş adamı! @mrtslm40

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.